2 روش تهیه ضدعفونی کننده برای پیشگیری از ویروس کرونا

پزشکی و پرستاریزیبایی و سلامت

این روزها باعث شده است تا همگی مردم جهان برای یک موضوع واحد نگران باشند و تمامی تلاش خود را برای پیشگیری از کرونا بکار بگیرند. در راستای این
تلاش، آچاره مسئولیت اجتماعی خود دانسته است تا با استناد به سایت ها و منابع موثق مانند سازمان بهداشت جهانی، نکات مهم در رابطه با این ویروس را درون خبرنامه خود منتشر کند. در این مقاله دو ترکیب برای درست کردن محلول ضدعفونی برای شما در نظر گرفته شده است و می توانید از آن ها استفاده کنید.


برای شستن دست ها مایع ضدعفونی بسازید

یکی از نکاتی که به تازگی درگیر آن هستیم، درست کردن محلول های ضد عفونی در دسترس است تا بتوانیم از آن ها برای ضدعفونی خانه استفاده کنیم. در این مقاله قصد داریم دو مدل از دستورهای ساخت این مواد را بررسی کنیم.


ترکیب اول:

اتانول 96 درصد 8333 میلی لیتر (2.2 گالن)، پراکسید هیدروژن 3٪. 417 میلی لیتر (1.76 لیوان)، گلیسریل 98٪ 145 میلی لیتر (6/0 فنجان) و آب سرد مقطر یا آب جوشانده شده می توانند جایگاه ترکیب اول را به خود اختصاص دهند.

ترکیب دوم برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا :

الکل ایزوپروپیل 99.8٪ ، 7515 میلی لیتر (2 گالن)، پراکسید هیدروژن 3٪ 417 میلی لیتر، گلیسریل 98٪ 145 میلی لیتر و آب سرد مقطر یا آب جوشانده شده
می تواندد جایگاه ترکیب دوم را به خود اختصاص دهند.


سخن پایانی برای پیشگیری از ویروس کرونا …

برای ضدعفونی خانه و منزل همچنین می توان مقدار کمی وایتکس را در میزان بسیار بلایی آب مخلوط کرد. البته این یک روش مرسوم در میان مردم است و از منبع علمی ذکر نشده است و میتوان برای محیط از آن استفاده کرد. برای رفع این ویروس باید دست به دست هم دهیم و با تمام تلاش خود، از شیوع کرونا جلوگیری کنیم. تنها راه مبارزه با این ویروس ماندن در خانه است و این موضوع باید به بهترین نحو ممکن، برای مهار کرونا انجام شود. به امید روزی که بتوانیم دوباره به راحتی در خیابان ها قدم بزنیم و از ابتلا به ویروس نگران نباشیم.

 

 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است به این مطالب هم علاقمند باشید

دانلود اپلیکیشن دانلود آچاره

با نصب اپلیکیشن آچاره بیش از 256 خدمت مورد نیاز در جیب شماست.

  • دانلود مستقیم آچاره
  • آچاره در کافه بازار
  • آچاره در گوگل‌ پلی
دکمه بازگشت به بالا