مدل شینیون مو برای موارد روزمره

شینیون مو برای موارد روزمره

ما آدم‌ها، همگی به زیبایی اهمیت می‌دیم و همه تلاشمون رو برای رسیدن به معیارهای زیبایی انجام می‌دیم. دو قسمت اصلی بدن، نقش بسزایی در زیبایی دارن: پوست و مو و اگر به صورت مادزادی از این دو بهره کافی برده باشین، چندان نگران زیبا بودن نخواهید بود. افرادی که موهای پرپشتی دارند، می‌تونن از انواع مدل‌های مو استفاده کنن و در اصطلاح متداول، شینیون‌های متنوعی روی موهاشون انجام بدن. البته در آرایشگاه‌ها، راه‌های زیادی استفاده می‌شه برای اینکه بتونید مدل موی دلخواهتون رو برای مجالس جشن درست کنید

این مقاله، تاریخچه‌ای ازشینیون مو، معنای اون و انواع مدل‌ های شینیون مو رو در این مقاله آورده تا اگر تونستید، برای مدل های بعدی مو از اون استفاده کنید تا تنوع جالبی به موهاتون داده باشین

از تاریخچه تا معنای شینیون مو

چند شینیون موی ساده- آچاره

شینیون مو (hair chigmon)، به انواع متداول مدل‌های مو گفته می‌شود. کلمه شینیون (chignon)، از یک عبارت فرانسوی “chignon du cou” مشتق شده و به معنی پشت گردن هست. شینیون به طور کلی سنجاق کردن مو به پشت گردن و یا پشت سر هست، اما به انواع شکل‌ها انجام می‌شه. در اجرای این مدل‌های مو معمولا از سنجاق و گیره سر استفاده می‌شود. شینیون‌ها به میزان زیادی برای موقعیت‌های ویژه، مثل جشن عروسی و رقص رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما به طور معمولا هر روز هم می‌شه از اونها استفاده کرد.

زمان شینیون کردن مو را می‌شه به دوران یونان باستان، جایی که زنان آتنی موهاشون رو با طلا و یا سنجاق سرهای دست ساز می‌پوشاندند، نسبت داد. مردان آتنی هم از شینیون استفاده می کردند، اما اونها موهاشون رو با گیره‌هایی به شکل ملخ و از جنس طلا می‌بستن. اما شینیون در چین باستان هم مورد استفاده قرار می‌گرفت؛ زنان چینی ازدواج کرده، پشت گردن خودشون رو با مدل های شینیون مو می‌پوشاندند.

مدل شینیون دخترانه ۲۰۱۸

اینجا تلاش کردیم تا ۱۰ مدل از زیباترین مدل های شینیون که می‌شه برای موها استفاده کرد رو ارائه بدیم. همگی این مدل موها، نیاز به موهای بلند و تا حدی پرپشت دارند و می‌تونید برای موارد موارد روزمره و یا جشن‌ها اونها رو روی موهاتون پیاده کنید.

مدل شینیون مو

مدل مو شینیون

مدل شینیون مو

مدل شینیون مو دخترانه

شما می توانید از خدمات آچاره با قیمت اقتصادی استفاده نمایید

لینک درخواست سرویس
۱
برچسب ها :
نویسنده مطلب تیم تحریریه آچاره

دیدگاه شما

یک دیدگاه