7 نکته بهاری برای آرایش کردن

آرایشزیبایی و سلامت

دیگر نیازی نیست که نگران پوست خشک یا پوست چرب خود باشید. این فصل، فصلی است که پوست شما در بهترین وضعیتش قرار خواهد گرفت. آرایشتان بیش از همیشه ماندگاری خواهد داشت و کمتر بخاطر آب و هوا رنگ می‌بازد.

برای آرایش کردن و زیباتر شدن شما، چند نکته آرایشی را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا با خیال راحت در این فصل آرایشکنید:

1. رنگ گل‌ها را امتحان کنید

می‌توانید در بهار رنگ گل‌ها را برای آراستن خودتان امتحان کنید تا طراوت و تازگی را به نمایش بگذارید.

رنگ‌های ارغوانی روشن و یاس بنفش، رنگ‌هایی زیبا برای بهارند. انواع صورتی و نارنجی نیز خیلی زنانه و زیبا هستند. تمام این رنگ‌ها مناسب این فصلند.

2. جرأت کنید و رنگ‌های برجسته را امتحان کنید

انواع سایه‌های مرجانی، نارنجی براق، قرمز و صورتی، همه‌شان مخصوص بهارند. این رنگ‌های دوست داشتنی را در این بهار تجربه کنید. رژ لب نارنجی با هر رنگ پوستی عالی می‌شود.

شما می‌توانید سایه‌ای از نارنجی را انتخاب کنید که بیشتر با آن راحتید. اگر می‌توانید با آن کنار بیایید، یک نارنجی براق و پرتقالی بزنید و با افتخار با آن راه بروید.

3. روی چشم‌هایتان تمرکز کنید

آرایش چشم‌ها به سبک بهار عالی‌اند. خط چشمتان را پهن و زاویه‌دار بکشید، هم بالا و هم پایین چشمتان. این سبک آرایش خط چشم واقعاً خیره‌کننده است.

4. خط چشم‌های رنگی بکشید

دیگر زمان استفاده از سیاه گذشته، مطمئن شوید که با تغییر هر از چند گاهی رنگ خط چشم‌هایتان، طراوت و تازگی را نگاه می‌دارید. آبی آکوا یا سبز آبی، رنگ‌هایی عالی برای بهارند. همچنین رنگی هم نیستند که خیلی به چشم بیایند. حتی اگر راحتید، می‌توانید خط چشم سفید که یک مد قدیمی بود را هم بزنید و آنرا با یک رژ لب رنگی همراه کنید.

5. روی مژه‌هایتان تأکید داشته باشید

چه کار می‌تواند بیشتر از تأکید بر مژه‌ها، توجه را به سمت چشمانتان جلب کند؟ استفاده از ریمل، چشم‌های شما را باز می‌کند و باعث می‌شود جذاب‌تر به‌نظر برسد. باعث خواهد شد سرحال‌تر بنظر بیایید، یعنی همان چیزی که مقصود بهار است.

6. به ابروهایتان قوس دهید 

بهار، فصلی برای طراوت و طبیعی بودن است. آخرین مد این فصل برای مدل ابرو، داشتن ابروهایی بدون نوک یا ابروهایی پسرانه و بدون قوس است. اینطوری چهره‌تان معصوم‌تر و جوان‌تر بنظر خواهد آمد. پس، از به رخ کشیدن ابروهایتان نترسید!

7. طبیعی باشید 

اگر جزو طرفداران آرایش زیاد نیستید، خوشحال خواهید شد اگر بدانید چهره‌ی «بدون آرایش» هم در حال حاضر مد است! «بدون آرایش» به این معناست که کم آرایش کنید، یا واقعاً آرایش نکنید. شما می‌توانید به سراغ رژ لب‌هایی با رنگ‌ها و سایه‌های خیلی طبیعی بروید و خیلی سبک خط چشم بکشید. تنها کافیست که یک فونداسیون مناسب استفاده کنید تا هرگونه نقص پوستتان از بین برود.

ثبت سفارش خدمات آرایشی آچاره

4.4/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود اپلیکیشن دانلود آچاره

با نصب اپلیکیشن آچاره بیش از 256 خدمت مورد نیاز در جیب شماست.

  • دانلود مستقیم آچاره
  • آچاره در گوگل‌ پلی
  • آچاره در کافه بازار
  • آچاره در  مایکت
دکمه بازگشت به بالا