آلبوم مدل موی کوتاه برای موهای کم پشت

زیبایی و سلامتمو

کم پشت شدن مو در مردها بسیار رایج است؛ اما برای خانم‌ها می‌تواند معضل باشد و در چنین شرایطی تمام تلاش خود را می‌کنند که این مشکل را رفع، و یا به نحوی پنهان کنند. زمانی که آقایان موهایشان می‌ریزد یا کم پشت می‌شود، به‌سادگی می‌توانند مو بکارند اما این مسئله برای خانم‌ها به آن سادگی نیست چون مو باید به حد مشخصی برسد که امکان کاشت وجود داشته باشد. پس بهترین کار این است که مدل‌ موها را عوض کنید. اگر شما هم موهای کم پشتی دارید، نیاز نیست که نگران باشید چون مدل موی کوتاه برای موهای کم پشت زیاد است. با استفاده از این مدل‌ها، به‌سادگی می‌تواند کم پشتی موهای خود را پنهان کنید. بهتر است با هم نگاهی به این مدل‌ها بیندازیم.

باب مورب یک مدل موی کوتاه برای موهای کم پشت

مدل باب مورب یا Angled bob چند سال پیش وارد صنعت مد و زیبایی شد و هنوز هم جایگاه خود را حفظ کرده. این مدل مو را می‌توان روی قدهای مختلف مو پیاده کرد اما اصل آن، کوتاهی مو تا نزدیک چانه است و به جای آن که مو در خطی صاف کوتاه شود، حالت اریب دارد و پشت موها کوتاه‌تر از جلو‌ی آن است. عقب موها که کوتاه‌تر هستند، تراکم مو بیشتر است و اگر دنبال مدل موی کوتاه برای موی کم پشت می‌‌گردید این مدل بسیار مناسب است چون به موهای شما حجم می‌دهد و این حس را القا می‌کند که موهای پرپشتی دارید. اگر این مدل را انتخاب کردید، بعد از حمام بهتر است با سشوار موهای خود را پوش دهید تا هم حالت زیبای آن مشخص شود و هم حجم بگیرد.

مدل موی کوتاه برای موهای کم پشت

مدل موی باب مورب

این مدل به این صورت است که قسمت جلویی موهای شما کمی بلندتر است. این مدل برای افرادی که صورت لاغرو استخوانی دارند، بسیار مناسب و به آن‌ها کمک می‌کند که صورتشان پر تر به نظر برسد. لازم به ذکر است، انتخاب این مدل آسان نیست و برای زیبایی هرچه تمام‌تر آن باید موهای خود را به‌دست افراد حرفه‌ای در این زمینه بسپارید و از آن‌ها بخواهید که موهای شما را کوتاه کنند.

مدل باب روی چانه

تفاوت این مورد با مدل موی باب مورب این است که اندازه قسمت جلویی و پشتی موها با یکدیگر یکسان است. توجه داشته باشید، اگر صورت پری دارید، این مدل انتخاب مناسبی برای شما نیست و بهتر است از گزینه‌های دیگر استفاده کنید. در آخر با انتخاب آرایشگر حرفه‌ای به زیبایی هر چه بیشتر صورت خود کمک کنید و از جذابیت خود لذت ببرید.

موی پیکسی کات

پیکسی از آن مدل‌هایی است که برای انواع و اقسام مشکلات چاره است. در این مدل، موهای شما به اندازه پسرانه کوتاه می‌شود اما حالت منظمی ندارد و کوتاه بلندی زیادی دارد. اگر دنبال مدل مویی هستید که نیاز به رسیدگی خاصی نداشته باشد و کم پشتی مو را بپوشاند، به سراغ موی پیکسی کات بروید.

برای کوتاهی مو بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

pixie cut

مدل موی پیکسی کات

مدل موی پیکسی کوتاه، یکی از پرطرفدارترین گزینه‌ها در بین خانم‌ها است. لازم به ذکر است، این مدل مو برای افرادی که صورت لاغرو کشیده دارند، مناسب‌تر است. در ادامه بررسی مدل موی کوتاه برای موهای کم پشت می‌توان گفت، این مدل موهای کم پشت را بسیار زیبا نشان می‌دهد و در نهایت باعث می‌شود که از حجم کم موهای خود، احساس نارضایتی نکنید و از ظاهر خود لذت ببرید.

مدل موی چتری برای موهای کم پشت

اگر از جلوی مو، موهایتان کم پشت هستند، می‌توانید با چتری زدن جلوی موهایتان، آن‌ها را استتار کنید. موی چتری حالتی دخترانه به صورت می‌دهد و سن را پایین می‌آورد، و انتخاب اکثر دختران نوجوان و کم‌سن‌وسال است. با انتخاب این مدل، کم پشتی موهایتان به‌خوبی مخفی می‌شود.

حتماً شما هم می‌دانید که اگر صورت لاغرو کشیده دارید، چتری با موهای کوتاه به پر تر شدن صورتتان کمک می‌کند. توجه داشته باشید، در این مورد اگر رنگ و اندازه‌ای از مو انتخاب کنید که مناسب صورت شما نباشد، نه تنها ممکن است از این انتخاب پشیمان شوید، بلکه برای همیشه نیز با موهای کوتاه خداحافظی کنید.

موی چتری

فر کردن موها

فرق نمی‌کند که موهایتان بلند است یا کوتاه. اگر آن‌ها را فر کنید، حجم خاصی می‌گیرد و فضاهای خالی یا کم‌پشت سرتان مشخص نمی‌شود. اگر به مهمانی یا یک دورهمی دوستانه دعوت شده‌اید و می خواهید موهایتان حجیم و پر بنظر برسد، موهای خود را فر کنید.

مدل مو برای موهای کم پشت دخترانه

مدل مو برای موهای کم پشت دخترانه

اگر دنبال مدل مویی هستید که سنتان را کمتر نشان دهد، یا برای فرزند نوجوان یا کودک خود که موهای کم‌پشتی دارد دنبال مدل می‌گیردید، همانطور که گفتیم چتری زدن موها یکی از کارهایی است که می‌توانید انجام دهید.

فرق باز کردن و استفاده از اکسسوری در موها

اگر دنبال مدلی برای دخترک خود می‌گردید که در مهمانی‌ها موهایش را بیارایید، می‌توانید فرق موها را باز کنید (چه از وسط چه از کنار) با این کار، حجم موها به دو بخش تقسیم می‌شود و پرپشت بنظر می‌رسد. می‌تواند برای آرایش بیشتر موها، روی فرق از اکسسوری‌های نظیر مروارید استفاده کنید.

مدل موی کوتاه برای موهای کم پشت

فرق کج با اکسسوری

همان طور که اشاره شد، موی کوتاه به همراه فرق کج، بهترین انتخاب برای افرادی است که صورت پر دارند. از طرفی اگر به فکر زیباتر دیده شدن، هستید می‌توانید این مدل مو را به همراه اکسسوری خاص خودتان استفاده کنید.

از طرفی، اکسسوری که برای موهای کوتاه خود انتخاب کردید را می‌توانید با لباس‌هایتان ست کنید و به این شکل، این زیبایی و جذابیت دوچندان خود، لذت ببرید.

کوتاه کردن مو‌ها تا سرشانه

یکی از جذاب‌ترین مدل‌هایی که اگر موهای کم پشت دارید، می‌توانید از آن استفاده کنید، مدل موها تا سرشانه است. این مدل، علاوه بر برتر نشان دادن موهای شما به زیبایی بیشتر صورتتان نیز کمک می‌کند و در نهایت ظاهری بسیار آراسته برای شما می‌سازد.

توجه داشته باشید، اندازه این مدل مو، بسیار مناسب است و اگر شما تصمیم به بازگذاشتن یا بستن آن گرفتید، می‌توانید به‌راحتی این کار را انجام دهید.

مدل مو برای موهای کم پشت زیر شال

برای زیر شال، می‌توانید موهای خود را فر کنید تا حجم زیادتری بگیرد. همچنین می توانید همانطور که گفتیم فرق موها را باز کنید تا حجم بیشتری به موها داده شود.

مدل موی کوتاه برای موهای کم پشت

فرق وسط زیر شال

مدل برای موهای کم پشت برای عروسی

اگر قرار است عروس شوید، آرایشگران بعد از بررسی حجم موها، مدل مناسبی را به شما پیشنهاد می‌دهند. در چنین مواقعی مدلی را انتخاب کنید که سفت بسته نشود چون اینطوری موها خیلی کشیده می‌شوند و حالتی پیدا می‌کنند که انگار مو روی سرتان نیست.

برای کوتاهی مو بانوان از بهترین متخصصین شهر خود قیمت بگیرید.

بهتر است شنیون‌هایی انتخاب کنید که شل بسته شده‌اند و موهایتان را نمی‌کشد. مدل‌ موهای باز هم برای موهای کم حجم گزینه‌های مناسبی به‌شمار می‌روند.

wedding hairstyle

wedding

سحن پایانی

به‌هیچ‌وجه سراغ مدل موهای سفت نروید و موهای خود را محکم نبندید. اگر خواستید دم‌اسبی کنید، حتما موها را شل ببندید و آن‌ها را بالا نبرید. چون با این کار پوست سر دیده می‌شود و موها به سرتان می‌چسبند.

3.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است به این مطالب هم علاقمند باشید

دانلود اپلیکیشن دانلود آچاره

با نصب اپلیکیشن آچاره بیش از 256 خدمت مورد نیاز در جیب شماست.

  • دانلود مستقیم آچاره
  • آچاره در گوگل‌ پلی
  • آچاره در کافه بازار
  • آچاره در  مایکت
دکمه بازگشت به بالا