همه چیز درباره‌ی شغل شیرین نجاری

همه چیز درباره‌ی شغل شیرین نجاری

تیم تحریریه آچاره ۰۹ تیر ۱۳۹۸

تصور کنید وارد یک مغازه‌ی نجاری شدید؛ عطر خوش چوب، دستگاه‌های برش،‌ تخته‌چوب‌های چیده شده روی هم در وسط و گوشه‌های مغازه، خط‌کش‌های مختلف، یک قفسه‌ چوبی پر از ابزار نجاری، لباس‌های خاکی و در نهایت مداد پشت گوش نجار؛ تمام این عناصر حس و حال خوبی رو به شما منتقل می‌کنه. نجاری یکی از زیباترین و کاربردی‌ترین هنرها از سالیان دور تا به امروز بوده و هست. هنری که با برش و کار کردن روی چوب، وصل کردن تخته‌های چوبی به‌هم و ساختن یک دست‌سازه‌ی زیبا معنی پیدا می‌کنه. امروزه استفاده از چوب در خونه‌ها رواج زیادی پیدا کرده.

اگر شما هم نیاز به یه تغییر اساسی در حال و هوای خونه یا محل کارتون دارید، نجاری جز بهترین گزینه‌هاست؛ چرا که علاوه بر زیبایی، حس خوب طبیعت رو به خونه‌ی شما میاره. در این مطلب قصد داریم اطلاعات بیشتری در مورد هنر نجاری رو در اختیارتون بگذاریم تا هم به‌عنوان نجار و هم به‌عنوان کسی که دنبال خدمات نجاری هست، بتونید از این مقاله بهره‌ی لازم رو ببرید.

تاریخچه نجاری

تاریخچه نجاری در جهان

جالبه بدونید یکی از مهم‌ترین انگیزه‌ها برای کشف قاره آمریکا، دسترسی به منابع جدید چوبی برای استفاده در ساخت کشتی و ساختمان در اروپا بوده. اما این ابتدای داستان نجاری نبوده. از هزاران سال پیش چوب به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین مصالح ساختمانی مورد استفاده انسان بوده و همچنان هم هست. یکی از نیازهای اولیه انسان از ابتدا، نیاز به سرپناه بوده، از طرف دیگه چوب در طبیعت همیشه به‌وفور پیدا می‌شده و همین موضوع باعث شده که نجاری یکی از اولین مشاغل انسان در طول تاریخ باشه. تحقیقات باستان‌شناسی در شرق آلمان، شواهدی از وجود چاه‌های آبی که در اون‌ها از سازه‌های ساخته شده از چوب بلوط استفاده شده رو در حدود ۷۰۰۰ سال پیش در دوره نوسنگی اولیه نشون دادند. تازه سازه‌های چوبی خیلی زود پوسیده می‌شن و از بین می‌رن؛ بنابراین باز هم نمی‌شه قدمت هنر نجاری رو تخمین زد.

وظایف یک نجار

مهم‌ترین وظایف یک نجار

ویژگی‌های یک نجار خوب

ویژگی‌های یک نجار خوب

درخواست آنلاین خدمات نجاری

درخواست آنلاین خدمات نجاری

با پیشرفت تکنولوژی و ورود اون به تمامی عرصه‌ها، روز به روز زندگی راحت‌تر می‌شه. یکی از این تکنولوژی‌ها که تاثیر زیادی برای صرفه‌جویی در انرژی و زمان داشته، اپلیکیشن‌های درخواست آنلاین خدمات هستند. تصور کنید در خونه‌تون بنشینید و با چندتا کلیک بتونید از بین کلی نجار ماهر و باتجربه،‌بهترین‌شون رو انتخاب و سفارش نجاری‌تون رو ثبت کنید. آچاره سامانه هوشمند درخواست خدمات در محل، ‌سرویس نجاری رو با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه می‌ده. ضمنا ثبت سفارش در آچاره کاملا رایگانه. برای اطلاعات بیشتر بهتره محتویات لینک «خدمات نجاری با آچاره» مطالعه کنید.

انواع خدمات نجاری

انواع خدمات نجاری

خدمات نجاری آچاره به دو دسته‌ی تعمیرات وسایل چوبی و ساخت و نصب وسایل چوبی تقسیم‌بندی می‌شن. از جمله این خدمات می‌تونیم به موارد زیر اشاره کنیم:

شما می توانید از خدمات آچاره با قیمت اقتصادی استفاده نمایید

لینک درخواست سرویس
 
برچسب ها :
دیدگاه شما