چگونه پس از اثاث کشی به یک خانه، وسایل خود را مرتب کنیم؟

اسباب کشی

آیا اخیراً به خانه یا آپارتمان جدیدی نقل مکان کرده‌اید؟ در باز کردن وسایل خود و چیدمان آن به مشکل خورده‌اید و نمی‌دانید کار را از کجا آغاز کنید؟
در این متن سعی می شود تا چند راهکار ساده برای چیدمان وسایل خانه شما ارائه شود

مستقر شدن در خانه جدید را به تعویق نیندازید
اثاث کشی کار خسته‌کننده‌ای است و احتمالاً به اندازه کافی از جابجایی خود به خانه‌ای دیگر خسته هستید؛ اما اگر برنامه‌ای برای مستقر شدن در خانه جدید خود نداشته باشید، این کار می‌تواند خیلی طول بکشد. لزومی ندارد که همه وسایل بسته بندی شده خود را به یک باره باز کنید و بچینید. می‌توانید این کار را به صورت روزانه انجام دهید تا به طور کامل همه وسایل شما در جای خود قرار گیرند. حتماً برای استقرار کامل خود در خانه ملهت تعیین کنید تا بیشتر از آن وسایل شما بی‌استفاده در خانه نمانند.

برای هر اتاق یک کاربری خاص در نظر بگیرید
در نظر گرفتن کاربری یک اتاق به شما کمک می‌کند تا بهتر بتوانید وسایل خود را در این فضاها تقسیم کنید. اگر از قبل بدانید که هر جعبه متعلق به کدام اتاق است، کار شما با سرعت بیشتری انجام می شود.

با وسایل بزرگتر شروع کنید و با وسایل کوچکتر تمام کنید
جابجایی وسایل بزرگ در خانه به شما کمک می‌کند تا پایه‌ای برای استقرار وسایل خرد شما در خانه ایجاد شود. وسایلی مثل تخت‎ها، میزها، کمدها و بوفه ها در اولویت هستند. پس از آن می‌توانید وسایل کوچک خود را در دل این وسایل قرار دهید.

اول عملکرد، بعد دکوراسیون
چون مستقر شدن در خانه زمان می‌برد، لازم است اول شرایط زندگی اولیه را در خانه خود فراهم کنید. پس وسایل لازم برای غذا خوردن، استراحت و استحمام در اولویت هستند. بعد از اینکه خانه شما قابل سکونت شد، می‌توانید مرحله به مرحله برای دکوراسیون آن اقدام کنید

سفارش سرویس جابجایی آچاره

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دانلود اپلیکیشن دانلود آچاره

با نصب اپلیکیشن آچاره بیش از 256 خدمت مورد نیاز در جیب شماست.

  • دانلود مستقیم آچاره
  • آچاره در کافه بازار
  • آچاره در گوگل‌ پلی
دکمه بازگشت به بالا