مدل ابرو ٢٠٢٠ با متد روز دنیا و متناسب با چهره

خدمات زیبایی

در سال ۲۰۲۰ مدل ابرو های زیادی معرفی شده اند و افراد معروف با استفاده از این مدل ها، زیبایی چهره خود را دو برابر کرده اند. هر فرد با توجه به مدل چهره خود، مدل ابروهای خاصی دارد و برای داشتن تناسب در چهره اش، از آن استفاده می کند.


مدل ابرو ۲۰۲۰ با متد روز دنیا

برای برداشتن ابروهایتان می توانید از انواع مدل های کوتاه و بلند استفاده کنید؛ بهتر است قبل از انجام هر یک از مدل ها، به فرم صورت و ویژگی های ظاهریتان توجه کنید. اگر مدل ابروها را به درستی انتخاب کنید، می توانید عیب های موجود در فرم صورت و چشم ها را بپوشانید. مدل ابروی کوتاه در سال ۲۰۲۰ بسیار پرطرفدار است و به صورت پهن یا نازک برداشته می شود، اگر تمایل دارید سنتان کمتر به نظر برسد، بهتر است از این مدل ابروی کوتاه استفاده کنید. در کنار ابروهای کوتاه، مدل ابروهای بلند نیز جذابیت خاص خود را دارند و امروزه ابروهای پهن و کوتاه بسیار مورد علاقه دیگران است.

برای استفاده از خدمات زیبایی و آرایشگاه در محل توسط متخصصان زیبایی مجرب به سایت آچاره مراجعه کنید.


مدل ابروی 2020 دخترانه


مدل ابروی ۲۰۲۰ دخترانه

اغلب دختران دوست دارند قسمت های اضافه ابرو خود را بردارند و ابروهای بسیار مرتبی داشته باشند. زیباترین مدل ابرو در سال ۲۰۲۰، داشتن ابروهایی پهن و زیباست، این مدل باعث می شود ابروهای شما بسیار طبیعی به نظر رسیده و در عین حال زیبایی خاصی داشته باشد. در حال حاضر مدل های نازک بسیار قدیمی شده و باعث می شود ظاهر شما زنانه شده و سنتان بیشتر شود.


انتخاب مدل ابرو و تناسب چهره با آن

یکی از مسائلی که بسیار مهم است و باید به آن توجه کنید، تناسب فرم ابرو با صورتتان است تا زیبایی چهره شما برهم نریزد. ابرو و حالت آن به عنوان یکی از اجزای تکمیل کننده زیبایی در صورت است .

به طور کلی صورت و اجزای آن ۶ فرم اصلی دارند و لازم است با توجه به آن ها یک فرم مناسب را در نظر گرفته و سپس برای انجام آن اقدام کنیم.


صورت بیضی

برای فرم صورت های بیضی، ابروهای هشتی و رو به بالا زیبایی چندانی ندارند. برای صورت های بیضی بهتر است از ابروهایی با مدل ۲/۳ استفاده کنیم. این مدل معمولا به سمت گوشه های صورت یا پایین آن متمایل است. بهتر است بدانید قبل از هرچیزی باید فرم صورت خود را بشناسید و برای رسیدن به زیبایی مورد نظرتان اقدام کنید.


صورت هایی با فرم مثلثی

برای فرم صورت های مثلثی و با در نظر گرفتن مدل ابرو در سال ۲۰۲۰ می توانید از مدل های رو به بالا و دنباله دار استفاده کنید و فراموش نکنید مدل های صاف و بی حالت باعث بیحالی و خستگی در چهره شما خواهد شد. معمولا صورت هایی که از زاویه سازی برای زیبایی خود استفاده کرده اند شامل فرم صورت های مثلثی می شوند.


صورت های با فرم کشیده


صورت های با فرم کشیده

بسیاری از ما دارای صورت هایی با فرم کشیده و معمولا دارای پیشانی های بلند یا چانه های کشیده هستیم. این مدل از صورت ها با ابروهای صاف و کشیده زیباتر می شوند و می توانید زیبایی چشم های خود را با استفاده از این مدل بیشتر کنید. ابروهای شکسته و ابروهای هلالی برای این فرم از صورت ها به هیچ عنوان مناسب نیستند و باعث چشمگیر شدن عیب های صورت می شوند.


صورت هایی با فرم قلبی

فرم قلبی یکی از مدل های خاصی است که معمولا افراد کمتری دارای آن هستند و زیبایی خاص خودش را دارد.  معمولا فرم های مختلف ابرو به این صورت ها می آید و تنهای مدلی که نباید هرگز به سمت آن بروند ابروهای رو به پایین است. ابروهای رو به پایین هیچ گونه زیبایی برای صورت های قلبی ندارد.


مدل ابرو برای صورت های گرد

صورت های گرد چهره های جذابی هستند که باید به فرم ابروهای خود بسیار توجه کنند و برای داشتن چهره ای زیبا، وسواس زیادی نیز به خرج بدهند. اگر دارای صورتی با فرم گرد هستید، فراموش نکنید که هرگز نباید از ابروهایی با فرم هلال استفاده کنید و ابروهایی هشتی و رو به بالا برای چهره شما بسیار مناسب است. معمولا فرم ابروها در صورت های گرد بسیار مهم است و اگر به درستی انتخاب نشود، باعث بی حالتی در چهره می شود.


صورت هایی با فرم مربع

صورت های مربع نیز مانند صورت های گرد هستند و باید با وسواس بیشتری برای انتخاب مدل آن ها تصمیم گرفته شود. معمولا این افراد نیز باید مانند کسانی که صورت های گرد دارند، از فرم ابروهایی هلالی صرف نظر کنند و با داشتن ابروهای حالت دار و رو به بالا، به صورت خود زیبایی و جذابیت را اضافه کنند.


انواع مدل ابرو در سال 2020


انواع مدل ابرو در سال ۲۰۲۰

برای اینکه بتوانید با توجه به فرم صورت خود، ابروهایتان را درست کنید؛ لازم است هر مدل و حالت های آن را نیز بشناسید تا بتوانید ابروهای خود را به آن شکل در آورده یا با استفاده از وسایل گریم، آن را بکشید. در ادامه قصد داریم بعضی از این مدل ها را به شما معرفی کنیم.


مدل ابرو اسپرت در سال ۲۰۲۰

مدل ابرویی که به تازگی بسیاری از ما طرفدار آن هستیم، مدلی است که دارای چهارچوب نیست و معمولا موها به صورت طبیعی درآمده و مدل طبیعی را حفظ می کنند. در این مدل ابروها بسیار ساده و طبیعی هستند و باعث می شود چهره بسیار طبیعی به نظر رسیده و سن را بسیار پایین نشان دهد. همان طور که گفتیم مدل اسپرت یکی از پرطرفدارترین مدل های سال ۲۰۲۰ است.

افرادی که ابروهای پهنی دارند معمولا به راحتی از این مدل استفاده کرده و نیاز به هیچ آرایشی ندارند اما در مقابل کسانی که دارای ابروهای باریک هستند می توانند با استفاده از لوازم آرایشی ابروهای خود را پهن کرده و از آن استفاده کنند. هر چه در این مدل ابروها پهن تر و کشیده تر باشند، چشم ها نیز درشت تر به نظر می آیند و به خاطر داشته باشید اگر چشم های ریزی دارید، حتما از این مدل استفاده کنید.


مدل ابروی پهن و صاف

برای اینکه ابروهایی با مدل پهن و صاف داشته باشیم، می توانیم ابروها را به طرف بالا شانه کرده و موهایی که از قسمت بالای آن بیرون زده است را با قیچی کات کنیم. در این قسمت موهای ابرو را با دست نگه نخواهیم داشت تا موهای ابرو یک جا جمع نشوند. کوتاه کردن بیش از حد موهای ابرو به هیچ عنوان مناسب نبوده و باعث ایجاد ظاهری غیر طبیعی می شود. در قسمت تاج ابرو، باید به این نکته دقت کنیم که با تیغه بینی همسان باشد و به صورت کاملا صاف با موچین برداشته شود؛ ناقصی ابرو و موهای ریز آن باید باقی بماند و از برداشتن آن صرف نظر می کنیم.

برای داشتن زیر ابروهای صاف، ابرو را از ابتدا به سمت انتها بر می داریم و طوری این کار را انجام می دهیم که دارای قوس نشود و همچنین از پهنای تاج نیز کم نخواهیم کرد؛ فراموش نکنید در عین حال ابرو باید به صورت کشیده باشد و انتهای ابرو نیز باید به حالت مورب قرار بگیرد. پس از اتمام کار با موچین، می توانید با استفاده از یک دسته تیغ، موهای اضافه را برداشته و سپس فرم صاف را در ابروهایتان به وجود آورید.

مدل ابرو پهن حالت دار در سال 2020


مدل ابرو پهن حالت دار در سال ۲۰۲۰

برای به دست آوردن این مدل در ابروهایتان، لازم است ابتدا ابروها را با کمی ژل به سمت بالا برس کرده و مرتب شانه کنید. مدل تقریبی ابرویی را که دوس دارید با استفاده از یک مداد روغنی به صورت متقارن بکشید و خط تمایز آن با ابروهایتان را مشخص کنید. به یاد داشته باشید لازم نیست داخل آن را پر کنید و تنها کافی است دور آن را خط بیندازید.

پس از کشیدن خط مورد نظر، با موچین موهای اضافه زیر آن را در جهت رویش مو بردارید. سپس با استفاده از قیچی موهای اضافه را از بالای خط کوتاه کنید و آن ها را مرتب کنید. بقیه قسمت های ابرو را به سمت پایین شانه کنید و سپس موهای بلند آن را کوتاه کنید.


و کلام آخر…

در این مقاله مدل های مختلف ابرو را در سال ۲۰۲۰ معرفی کرده ایم و شما می توانید با بررسی آن ها و در نظر گرفتن فرم صورتتان، زیبایی خود را دوچندان کنید و مدل مود علاقه خود را درست کنید. به خاطر داشته باشید برای رسیدن به این مدل ها می توانید از تتو و … نیز استفاده کرده و فرم ابروهایتان را به حالت متناسب در آورید.


  

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ممکن است به این مطالب هم علاقمند باشید

دانلود اپلیکیشن
دکمه بازگشت به بالا