hair color banner

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی (10 رنگ شیک و متفاوت)

زیبایی و سلامترنگ مومو

ماندگاری رنگ مو دائمی نیست، اما تغییر مجدد آن ممکن است دشوار باشد، به همین دلیل تناسب رنگ انتخابی با رنگ پوست از اهمیت بالایی برخوردار است. پوست گندمی یکی از رایج‌ترین رنگ‌های پوست است که طیف وسیعی از رنگ‌ها را با خود سازگار می‌کند؛ با این حال ممکن است برای برخی رنگ‌های مو نیز مناسب نباشد. اگر در انتخاب رنگ مو با چالش مواجه شده‌اید، در ادامه این مقاله از مجله آچاره با ما همراه باشید تا با چند ایده برای انتخاب بهترین رنگ مو برای پوست گندمی آشنا شوید.

چند ایده برای انتخاب بهترین رنگ مو برای پوست گندمی

اگر پوست گندمی دارید بهترین انتخاب برای شما رنگ مویی است که تناژ سبزی پوستتان را خنثی کند. رنگ‌های طیف طلایی و قرمز برای این رنگ پوست انتخاب مناسبی است. در ادامه به شرح مناسب‌ترین گزینه‌هایی که می‌توانید برای انتخاب رنگ متناسب با پوست گندمی در نظر بگیرید می‌پردازیم:‌

1. رنگ موی طلایی

انتخاب رنگ مو طلایی مناسب افرادی است که دارای پوستی با رنگ گندمی روشن هستند. این رنگ باعث می‌شود تا چهره شاداب‌تر به‌نظر برشد اما با این حال ممکن است برای افراد میانسال گزینه مناسبی نباشد زیرا سن را بیشتر از حد معمول نشان می‌دهد. نکته‌ دیگری که باید توجه داشته باشید این است که از رنگ طلایی را به طور یکدست برروی مو‌ها استفاده نکنید به‌جای آن می‌توانید به‌دنبال مدل‌های هایلایت و یا آمبره‌های جذاب باشید.

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی

2. قرمز تیره

این رنگ می‌تواند تناژ سبزی پوست را خنثی کند به همین دلیل با پوست گندمی بسیار سازکار است باعث درخشندگی آن خواهد شد. استفاده از این رنگ مو با رژلب قرمز تیره و آرایش چشم مشکی جلوه زیادی به پوست می‌بخشد.

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی

مطالب پیشنهادی: بهترین رنگ موهای ایرانی

3. رنگ موعسلی؛ بهترین رنگ مو برای پوست گندمی

رنگ مو عسلی می‌تواند بهترین رنگ مو برای پوست گندمی باشد. اگر دارای پوست گندمی تیره هستید، انتخاب رنگ مو عسلی برای شما گزینه مناسبی است. اما اگر رنگ پوستتان روشن است توصیه می‌شود به سراغ این رنگ نروید.

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی

4. زیتونی

این رنگ یکی از رنگ‌های پرطرفدار است که از پایه قهوه‌ای و هایلایت‌های ظریف و کمرنگ زیتونی ساخته می‌شود و انتخابی مناسب برای افراد با پوست با گندمی است.

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی

5. رنگ موی بلوند توت فرنگی

یکی از بهترین راه‌های برای شادابی بخشیدن به مو‌ها و درخشندگی پوست‌های گندمی، استفاده از رنگ بلوند توت فرنگی است. این رنگ پرطرفدار، ترکیبی از بلوند، قرمز، صورتی و طلایی است. رنگ موی بلوند توت فرنگی دارای تناژ مختلفی است و با تغییر در میزان هر رنگ، می‌توانید به تن رنگ دلخواه خود دست پیدا کنید.

از متخصصین "آچاره" رایگان قیمت بگیرید و بهترین را انتخاب کنید.

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی

مطالب پیشنهادی: رنگ موی پیکابو یا مونلایت

6. رنگ مو مسی

اگر از طرفداران رنگ مو‌های فانتزی نیستید و قصد روشن کردن مو‌های خود را دارید، می‌توانید به سراغ رنگ مسی بروید. استفاده از این رنگ هارمونی جذابی به پوست گندمی می‌بخشد.

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی

7. رنگ موی کاراملی

رنگ موی کاراملی بهترین رنگ مو برای پوست گندمی است. استفاده از این رنگ مو بر روی رنگ روشن و تیره زیبایی پوست را چندیدن برابر نشان خواهد داد. می‌توانید از این رنگ به عنوان هایلایت یا رنگ اصلی نیز استفاده کنید.

 رنگ موی کاراملی

8. رنگ موی بلوند تیره

بهترین رنگ موی بلوند برای خانم هایی با پوست گندمی، بلوند تیره است. اگر دارای پوست گندمی تیره هستید از استفاده رنگ‌های بلوند پلاتینی اجتناب کنید زیرا ترکیب از این رنگ با پوست تیره، ظاهر غیر طبیعی به چهره می‌بخشد.

بهترین رنگ مو برای پوست گندمی

مطالب پیشنهادی:رفع رنگ قرمز و تن زرد مو

9. صورتی

یکی از ترند‌های برجسته این روز‌ها ر نگ‌های فانتزی هستند. اگر از طرفداران این دسته از رنگ‌ها هستید و   روحیه جسورانه‌ای دارید، رنگ موی صورتی برای جلوه بخشیدن به پوست شما انتخابی ایده‌آل است.