اسباب کشی اسباب کشی

تعرفه اسباب کشی ۱۴۰۳ چقدر است؟

اسباب کشی

آیا شما هم قصد جابه‌جایی و تعویض خانه را در سال 1403 دارید؛ اما نسبت به تعرفه آن نگران هستید؟ هر ساله تعرفه اسباب‌کشی دچار تغییراتی می‌شود و در سال سال جدید هم با تغییراتی داشته است. اطلاع از این تعرفه‌ها و عوامل موثر بر تعیین آن‌ها نه‌تنها به شما در مدیریت بهتر هزینه‌ها کمک می‌کند؛ بلکه مانع از استرس و نگرانی بی‌مورد می‌شود. در این مقاله از آچاره، به بررسی تعرفه‌ اسباب‌ کشی ۱۴۰۳، عوامل موثر بر این تعرفه‌ها و روش‌هایی برای کاهش هزینه‌های جابجایی پرداخته‌ایم.

همیشه سعی کنید برای باربری، شرکتی را انتخاب کنید که مناسب‌ترین قیمت را در برابر بهترین خدمات به شما ارائه کند. در ادامه قصد داریم درباره قیمت خدمات باربری برای اسباب کشی بین شهری صحبت کنیم و ببینیم چه عواملی روی آن تاثیرگذارند و با نحوه محاسبه آن آشنا شویم.

نکات کلیدی

 • هرچقدر فاصله مبدا و مقصد شما بیشتر باشد، باید هزینه بیشتری برای اسباب‌کشی پرداخت کنید.
 • اگر اثاثیه شما وزن و حجم زیادی داشته باشند، هزینه شما هم بیشتر خواهد شد.
 • اگر اثاثیه شما و مقصدتان دور باشد، باید از کامیون برای جابه‌جایی اثاثیه استفاده کنید؛ در نتیجه تعرفه هم بیشتر می‌شود.
 • اگر شما از سرویس باربری درخواست خدمات اضافی داشته باشید، هزینه آن به‌صورت جداگانه حساب می‌شود.
 • اگر واحد مسکونی شما در طبقات بالا یا طبقات زیرزمین باشد، هزینه نهایی اسباب‌کشی بیشتری می‌شود.
 • برای کم کردن تعرفه جابه‌جایی می‌تواند وسایل غیرضروری را حذف کنید، بسته‌بندی اصولی انجام دهید و برای کارها از دوستان و نزدیکان خودتان کمک بگیرید.

تعرفه اسباب کشی 1403 بر اساس نرخ اتحادیه

شرکت‌های باربری زیادی برای اسباب‌کشی وجود دارند؛ در نتیجه انتخاب بهترین شرکت به‌ویژه در خصوص قیمت کار سختی است.

از این‌رو اتحادیه صنف حمل‌ونقل کالای تهران و سایر شهرها، نرخ مصوب جابه‌جایی اثاثیه را در ابتدای هر سال اعلام می‌کنند در تعرفه اسباب کشی 1403، هزینه کلیه خدمات به‌صورت ریز اعلام شده است تا شما بتوانید با قیمتی منصفانه اثاثیه خودتان را جابه‌جا کنید.

انواع خاور و کامیون تا سقف 3 ساعتهر سرویس / 1.300.000 تومان
کارگر جابه جایی و بسته بندی تا سقف 3 ساعتهر سرویس / 400.000 تومان
هزینه مازاد خودرو برای بیش از 3 ساعتهر ساعت / 400.000 تومان

تعرفه اسباب کشی ۱۴۰۳ بر اساس نرخ اتحادیه

عوامل مختلفی در تعیین تعرفه اسباب کشی ۱۴۰۳ مؤثر هستند. این عوامل عبارت‌اند از:

 1. میزان ساعات انجام کار
 2. تعداد کارگر مورد نیاز برای باربری
 3. فاصله بین مبدأ و مقصد
 4. نوع وسیله نقلیه مورد استفاده
 5. تعداد طبقات ساختمان‌های مبدأ و مقصد (حتما باید مشخص باشد استفاده از آسانسور در اسباب کشی در ساختمان مبدا و مقصد مجاز است یا خیر)
 6. نوع بار
 7. هزینه بسته بندی کردن بار
 8. شرایط آب و هوایی (بهترین ماه برای اسباب کشی کدام است؟)
 9. هزینه بیمه بار و بارنامه: در تعیین قیمت باربری بین شهری یکی از نکات مهم ارزش بار است که هرچقدر بالاتر باشد بالتبع هزینه بیمه و بارنامه بیشتر می‌شود. لازم به ذکر است اخذ بارنامه برای جابجایی بار بین شهری الزامی است.

اسباب کشی
اسباب کشی

در حالت کلی هر شرکت باربری یک قیمت پایه برای باربری دارد و سپس با بررسی موارد دیگر مانند مدت زمان باربری و یا درخواست کارگر اضافه، هزینه نهایی کار را مشخص می‌کند.

نحوه تعیین تعرفه اسباب کشی

 روش‌های کاهش تعرفه اسباب کشی ۱۴۰۳

با وجود اینکه هزینه حمل بار بین شهری بیشتر از داخل شهری است اما با رعایت نکاتی می‌توان صرفه‌جویی کرد و قیمت نهایی اسباب کشی را کاهش داد.

 • یک شرکت اسباب کشی معتبر و مطمئن انتخاب کنید.
 • هرچقدر در زمان اسباب کشی، لوازم کمتری داشته باشید، هزینه کمتری را متحمل می‌شوید. قبل از باربری و اسباب کشی از شر وسایل اضافی خلاص شوید و آنها را به کسی هدیه دهید و یا اگر قابل استفاده نیستند دور بیندازید.
 • هرچقدر زمان باربری کمتر باشد، هزینه هم کمتر می‌شود. پس تا جایی که می‌توانید قبل از باربری همه کارها را به طور کامل انجام دهید و به پایان برسانید. هماهنگی‌های لازم را با مبدا و مقصد نیز به عمل آورید تا بارتان معطل نشود.
 • از قبل شرایط آب و هوایی روز اسباب کشی را بررسی کنید.
 • تعداد کارگر به میزان حجم بار بستگی دارد. برای دانستن اینکه به چه تعداد کارگر نیاز دارید می‌توانید با همان شرکت باربری که ماشین می‌گیرید، مشورت کنید. تعداد کارگر بکی از عوامل مؤثر در محاسبه هزینه باربری بین شهری و درون شهری است.

محاسبه رایگان هزینه سرویس اسباب‌کشی!

 روش‌های کاهش تعرفه اسباب کشی 1403

ویژگی‌ها و مزایای استفاده از برنامه‌های حمل بار

این روزها با گسترش اینترنت و انجام دادن بیشتر کارها به صورت آنلاین، شرکت‌های ارائه‌دهنده اسباب کشی vip، خدمات باربری و حمل بار بین‌شهری نیز به صورت آنلاین خدمات‌دهی می‌کنند.

به این طریق دسترسی به خدمات سریع و راحت شده و امکنا مقایسه باربری‌ها به سادگی امکان‌پذیر است. برای استفاده از خدمات آنلاین اسباب کشی باید بدانید:

اثاث‌کشی و بسته‌بندی لوازم با تیم کاربلد آچاره

 • دسترسی راحت: در هر کجای ایران که باشید، می‌توانید از اپلیکیشن ‌های حمل بار استفاده کنید. اوبار یکی از بزرگ‌ترین و بهترین اپلیکیشن‌های حمل بار آنلاین در ایران است و بیش از 60 هزار راننده در نقاط مختلف ایران دارد. افراد می‌توانند بار خود را با وسایل نقلیه مختلفی مثل وانت، خاور و تریلی و… جابه جا کنند و موقعیت بار خود را به صورت آنلاین از روی نقشه پیگیری کنند. در اپلیکیشن آچاره نیز می‌توانید از خدمات اسباب کشی و باربری بین شهری استفاده کنید و از سرویسی با کیفیت با بهترین قیمت بهره ببرید.
 • نظارت و پیگیری آنلاین محل و موقعیت بار: با استفاده از این اپلیکیشن‌ها می‌توانید به راحتی موقعیت مکانی بار خود را پیگیری کنید.
 • امکان انتخاب نوع خودروها: اپلیکیشن های حمل بار دارای وسایل نقلیه متنوعی مانند خاور، وانت، کامیون و کامیونت و غیره هستند که شما می‌توانید بر اساس نیاز و نوع بار خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.
 • مقرون‌به‌صرفه بودن قیمت‌ها: باربری‌های آنلاین قیمت‌های مناسب‌تری نسبت به شرکت‌های خدماتی باربری دارند.
 • امکان مقایسه آسان امکانات و تعرفه شرکت‌های مختلف
 • امکان مشاهده نظرات مشتریان قبلی و بررسی میزان رضایت آنها

تعرفه اسباب کشی 1403

جمع‌بندی

تعرفه اسباب کشی 1403 چقدر است؟ این احتمالا سوال بسیاری از افراد باشد که قصد جابه‌جایی در سال جدید را دارند. برای جابه‌جایی نمی‌توان هزینه ثابتی را گفت؛ چراکه تعرفه جابه‌جایی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد.

مسافت، مقدار بار، نوع وسیله نقلیه، بیمه و ایمنی چند فاکتور مهم برای تعیین تعرفه اسباب کشی است. برای جابه‌جایی سریع‌تر و ایمن اثاثیه خودتان می‌توانید از سرویس اسباب کشی آچاره استفاده کنید.

سوالات متداول

تعرفه اسباب کشی سال 1403 چقدر است؟

برای تعرفه اسباب کشی در سال 1403 نمی‌توان مقدار مشخصی تعیین کرد؛ چراکه هزینه این کار به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد.

چگونه می‌توان هزینه اثاث‌کشی را کم کرد؟

برای کاهش هزینه‌ها می‌توانید وسایل غیرضروری را حذف کنید، بسته‌بندی را به‌صورت اصولی انجام دهید و همچنین برای بسته‌بندی نهایی از دوستان خودتان کمک بگیرید.

هزینه بسته‌بندی اثاثیه چقدر است؟

هزینه بسته‌بندی وسایل به نوع، حجم و مواد مورداستفاده برای بسته‌بندی بستگی دارد.

هزینه اسباب کشی بین شهری چقدر است؟

هزینه اسباب کشی بین شهری فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که در این مقاله به بیشتر آن‌ها اشاره شد.

4.7/5 - (12 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ممکن است به این مطالب هم علاقمند باشید

دانلود اپلیکیشن دانلود آچاره

با نصب اپلیکیشن آچاره بیش از 256 خدمت مورد نیاز در جیب شماست.

 • دانلود مستقیم آچاره
 • آچاره در گوگل‌ پلی
 • آچاره در کافه بازار
 • آچاره در مایکت
دکمه بازگشت به بالا