تعمیرکار کولر در تهران

سرمایش و گرمایشسرمایشکولر آبی

استفاده از کولر و رفع مشکلات آن همیشه کار پردردسری بوده و می‌تواند باعث صرف وقت بسیار زیادی شود، به همین منظور داشتن یک تعمیرکار کولر حرفه ای و باتجربه می‌تواند تا حدود زیادی زمان رفع مشکل و سرویس انواع کولرها را کاهش دهد و با صرف هزینه اندک می‌تواند ضامن کیفیت طولانی مدت این ابزار کاربردی در طول تابستان شود.

اما صرفا تنها وجود یک تعمیرکار کولر باعث افزایش کیفیت کارکرد کولر بعد از تعمیر نمی‌شود و برای انتخاب یک تعمیرکار کولر حرفه ای روش ها و پیش نیازهایی وجود دارد که حتما باید این موارد در نظر گرفته شود.

برای چه مواردی باید از تعمیرکار کولر استفاده نمود؟

سرویس کردن و رفع مشکلات احتمالی در هنگام استفاده از کولر، بخش هایی است که باعث می‌شود شما نیازمند یک تعمیرکار با تجربه و حرفه ای باشید، این موارد شامل؛

  • نمایش انواع خطاها بر روی صفحه نمایش های کولرهای گازی
  • ایجاد سر و صداهای غیر ضروری و غیر معمول در هنگام روشن کردن و یا کارکرد کولر
  • کاهش سرمادهی کولر و یا کم کاری موتور آن
  • عدم پرتاب باد کافی و همچنین پرتاب آب از دریچه کولر
  • گرم بودن باد خروجی از درون کولر
  • وجود حالت برق گرفتگی در بدنه کولرهای گازی و یا دکمه های موجود در کولرهای آبی
  • قطع و وصل ناگهانی دستگاه و یا کاهش عملکرد موتور کولر

زمان تعمیر کولر

این موارد تنها برخی از بخش هایی می‌باشد که می‌تواند سبب بروز مشکلات بسیار زیادی در هنگام استفاده از کولر شود و شما باید در هنگام مشاهده این موارد با یک تعمیرکار کولر حرفه ای و با تجربه، مشورت کرده و جهت شناسایی و رفع عیب از او مشورت بگیرید. اما شرایط بسیاری وجود دارد که نشان می‌دهد یک تعمیر کار کولر، می‌تواند به خوبی از پس رفع مشکلات ایجاد شده برآید و یا خیر، که در ادامه می‌توانید این ویژگی ها را مورد بررسی قرار دهید.
سرویس و تعمیر کولر آبی
سرویس و تعمیر کولر آبی
تعمیرکار کولر با تجربه

تعمیرکار کولر باید آدم با تجربه ای باشد!

در بسیاری از موارد دیده شده است که افرادی که تجربه کافی در زمینه تعمیر و سرویس انواع کولرها ندارند، اقدام به تعمیر کولرها نموده و باعث می‌شوند تا علاوه بر کاهش عمر اصلی دستگاه، مشکلات دیگری، چون ایجاد خرابی در بخش های دیگر و یا افزایش دوره تعمیر و صرف هزینه های بیشتر شوند.

به همین منظور انتخاب یک تعمیرکار کولر حرفه ای و باتجربه نیازمند کمی بررسی اولیه می‌باشد، زیرا یک فرد با تجربه توانایی حل مشکلات مختلف را در زمان کمتر و همچنین با هزینه نسبتا پایین تری می‌تواند در اختیار شما قرار دهد و همین موضوع کمک بسیار زیادی به شما در امر تعمیر کولر می‌نماید و می‌تواند روند کار آن را کاهش دهد.
آشنایی با انواع برندهای کولر

امروزه به دلیل تنوع برندهای ساخت کولر آبی و گازی در کشور، یک تعمیرکار کولر باتجربه باید به نوع کارکرد آنها به خوبی واقف باشد و بداند که هر نوع برندی بسته به نوع کار و اندازه خود شامل چه ویژگی هایی می‌باشد. وجود این ویژگی در یک تعمیرکار کولر نه تنها باعث ایجاد حس اعتماد در مشتری می‌شود، بلکه باعث می‌شود در صورت بروز هرگونه مشکلی در انواع کولرها بتوان از او برای رفع مشکلات کمک گرفته و به راحتی مشکلات مربوط به این موضوع را رفع نمود.

استعلام قیمت تعمیر کولر آبی

داشتن مجوز، امری مهم برای یک تعمیرکار کولر

در وهله اول یک تعمیرکار کولر باید مجوز های اصلی این شغل را در اختیار داشته باشد. داشتن مجوزها به منظور داشتن اعتبار در این زمینه و کسب آموزش های لازم در زمینه های ایمنی و همچنین فنی می‌باشد. افرادی که در حال فعالیت با عنوان تعمیرکار کولر هستند، باید در زمینه فنی برق و همچنین کولر به خوبی اطلاعات داشته باشند و بتوانند بسته به نیاز تعمیر، توانایی تعمیر بخش های مختلف یک کولر را در اختیار مشتریان خود قرار دهند و با خیال آسوده به منظور رفاه بیشتر ساکنان یک شهر قدم بردارند.

کاهش هزینه های مربوط به تعمیر کولر

یکی از مواردی که به صورت مستقیم بر روی عملکرد و همچنین تجربه یک تعمیرکار کولر، تاثیر گذار خواهد بود، کاهش هزینه های تعمیر می‌باشد. تعمیرکار کولر باتجربه می‌تواند با بررسی شرایط بهترین روش ها را در اختیار مشتری خود قرار دهد و از ابتدا تا انتهای روند تعمیر از بهترین و ارزان ترین روش ها استفاده نماید، به همین دلیل علاوه بر افزایش سرعت کار در هنگام تعمیر انواع کولرها، می‌تواند هزینه های آن را نیز به دلیل سرویس های مختلف در طول یک سال پایین نگه دارد و همین موضوع باعث رضایت مشتریان می‌شود.

افرادی که در این زمینه دارای تبحر هستند، به خوبی با بررسی کارکرد کولر معیوب می‌توانند بدون بررسی های بیشتر مشکلات ایجاد شده را شناسایی کنند و به سرعت آنها رفع کنند، همین مورد در کنار صرف هزینه های کمتر، باعث سرعت بخشیدن تعمیر کولر توسط تعمیرکاران می‌شود.

ثبت رایگان درخواست تعمیر کولر آبی

زمان تعمیر کولر

بهترین زمان برای تعمیر کولر چه موقعی می‌باشد؟

در شرایط مختلف آب و هوایی در کشور ایران، می‌توان بهترین زمان ممکن برای اینکار را در هنگام راه‌اندازی کولر برای استفاده دانست، این زمان بهترین وقت برای بررسی های اولیه و تعمیر بخش های مختلف می‌باشد که می‌تواند با تعمیر و سرویس صحیح حتی باعث کاهش مصرف انرژی کولر نیز و بهترین زمان برای استفاده از کولر می‌باشد. این زمان در بخش های مختلف کشور متفاوت است اما به طور معول در خرداد ماه و یا اوایل تیر بهترین زمان های ممکن برای تعمیر کولر می‌باشد. یک تعمیرکار حرفه ای کولر با سرویس کردن کولرها می‌توانند خدمات مختلفی چون؛

را برای مشتریان خود انجام دهند و به همین واسطه عمر استفاده از این ابزار پرکاربرد در تابستان را برای مشتریان خود افزایش دهند. داشتن عمر طولانی و کیفیت بسیار بالای کارکرد کولر در طول تابستان می‌تواند باعث تامین هوای مناسب محیط داخل خانه شود و باعث افزایش رفاه و کیفیت زندگی افراد در طول فصل های گرم تابستانی شود.

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ممکن است به این مطالب هم علاقمند باشید

دانلود اپلیکیشن دانلود آچاره

با نصب اپلیکیشن آچاره بیش از 256 خدمت مورد نیاز در جیب شماست.

 • دانلود مستقیم آچاره
 • آچاره در گوگل‌ پلی
 • آچاره در کافه بازار
 • آچاره در مایکت
دکمه بازگشت به بالا

تعمیر کولر آبی
سرویس و تعمیر کولر آبی با تعمیرکاران آچاره

 

کلیک کنید